Kasapoğlu: Kayıp belediyecilik değil, hizmet belediyeciliği

İZMİR (İGFA) – İzmir’in Bayraklı ilçesinde belediye lider adayı Bilal Kırkpınar’ın lansmanına katılan evvelki devir Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu, İzmir’i hizmetten yoksun bırakanlara, bu kentin beşerlerine hizmeti tattırmayanlara 31 Mart akşamı İzmirli artık kâfi dur diyeceğini söyledi.

Kasapoğlu, İzmir Büyükşehir’de Hamza Dağ, ilçe belediyelerinde Cumhur ittifakının birbirinden pahalı lider adaylarımızla bu yolu yürüdüklerini belirterek, “İnanıyoruz ki bu kente bu halka belediyecilik nedir onu hepbirlikte yaşatacağız. Projeleri hakikat anlatmak, yanlışsız tanıtmak çok değerli. İnanıyorum ki Bilal kardeşim, 5 yıl boyunca bu projeleri ile Bayraklı’yı hak ettiği hizmete kavuşturacak. Bu salondaki heyecan çok hoş. Fakat seçim sandıkta kazanılıyor. Bu heyecanı 31 Mart günü sandıkla taçlandırdığımızda Bayraklı’mız kazanacak, İzmir’imiz kazanacak.” diye konuştu.

“Başkalarını ne yaparsa yapsın biz iş birliğimizi İzmir halkı ile yapıyoruz” diyen Kasapoğlu, “Başkaları kimlerle işbirliği yaparsa yapsın, ne tıp maceralara girerlerse girsinler biz işbirliğimizi İzmir halkıyla yapıyoruz. İnanıyoruz ki 31 Mart 2024, İzmir’in kayıp yıllarını artık geride bırakma yılı olacak” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir